Kategorie
Novinka

Hadonoš - oba díly SLEVA

Naše cena: 495.00 Kč

Odkazy

    

Vztahy, rodina, muži a ženy, výchova dětí

Jak na muže: Příručka rafinované a moudré ženy - Regina Swoboda

Ženy jsou zklamány tím, že muži nenaplňují jejich očekávání a mužům připadá, že nic neudělají správně... Co si s tím počít?

Cena:289.00
Dostupnost:Dodáváme do 7 dnů

Jak na ženy: Co by muži měli vědět o ženách a ženy by mužům nikdy neřekly - Regina Swoboda

Kniha zkušené autorky a uznávané komunikační trenérky učí muže, jak se stát pro ženy tím pravým a jak získat a udržet jejich přízeň. Popisuje konkrétní příklady a poskytuje praktické tipy a rady od prvního oslovení přes první schůzku až po společné soužití. Vylepšete své vztahy se ženami a naučte se učinit je šťastnými a spokojenými - zjistěte, jak na ženy!

Cena:249.00
Dostupnost:Dodáváme do 7 dnů

Jak vychovat sebevědomé dítě - Tomáš Novák

Známý psycholog zodpovídá klíčové otázky: Co lze u dítěte chápat jako zdravé sebevědomí? Jaké motivy formují sebevědomí? Jaký význam mají v tomto výchovném procesu tresty a odměny?

Cena:199.00
Dostupnost:Dodáváme do 7 dnů

Objevujeme přírodu: Pro děti a rodiče - Bärbel Oftring

Užívejte si společně strávené chvíle venku v přírodě! SLEVA 67%

Cena:99.00
Dostupnost:Dodáváme do 7 dnů

Sestavte si rodokmen: Pátráme po svých předcích - Blanka Lednická

V knize najdeme základní postupy a pojmy využívané v pátrání po našich předcích; popis pramenů, které lze nalézt v archivech a materiálů dostupných na internetu. Autorka díky zkušenostem s pátráním po vlastních i cizích předcích čtivou formou přibližuje, co obnáší sestavování rodokmenu a rodinné kroniky. Na konkrétních příkladech ukazuje, jak postupovat, s jakými nástrahami počítat, a jak je překonat.

Cena:229.00
Dostupnost:Dodáváme do 7 dnů

Sex jako obohacení života: Sexuální trénink v sedmi lekcích - Stanislav Kratochvíl

Sex je nedílnou součástí partnerského vztahu a z jeho odmítání pramení velká část problémů. Kniha se zabývá především sexuální technikou, je však zřejmé, že citový vztah a sex se vzájemně posilují a život obohacují spolu. (2., rozšířené vydání)

Cena:179.00
Dostupnost:Není skladem